Setur, Sevgililer Günü için ‘yaz tatili’ öneriyor

14 Şubat Sevgililer Günü’nde yaz havası yaşamak isteyenler Bali ya da Phuket seçeneklerinden birini tercih edip, deniz, güneş ve kumun keyfini çıkarabilirler.

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü yurt dışında geçirmeyi düşünenler için Bali ve Phuket’e düzenleyeceği turları öneriyor. 11-17 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Bali Turu, İstanbul’dan Doha aktarmalı Bali’ye uçuş ile başlıyor ve 6 gün boyunca Bali’nin eşsiz deniz, kum ve güneşinden yararlanma imkânı sunuyor. İsteyen misafirler, ekstra olarak tam günlük Kintamani (Volkan) turu, Rafting - Fil Safari Turu,Bali kültürünü merak edenler için düzenlenen Tanah Lot turu, Uluwatu Tapınağı turu gibi organizasyonlara da katılabilecekler.


12-18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek Phuket Turu ise İstanbul’dan yapılacak uçuşun ardından 6 gün boyunca Phuket’in masmavi denizinde ve güneşinde tatil olanağı veriyor. İsteyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek turlara katılabilecekler. Gece düzenlenen Phuket Fantasie Parkı turu, Andaman Denizi’nin en özel adalarından biri olan Phi-Phi Adası Turu, rengarenk kostümler, danslar ve şarkılar eşliğinde hazırlanan Thailand’in meşhur kabare showunu izleme fırsatı sunan Simon Kabare Show Turu, Fil Safarisi, 1974 yılında çevrilen “The Man with the Golden Gun” James Bond filmiyle ünlenerek James Bond adası olarak anılmaya başlayan, asıl adı Koh Tapu ve Nail Adası olan ada Turu ve Phuket’in manzara noktaları ile meşhur tapınaklarını kapsayan Phuket turu misafirlere sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI