Triple Zero ile sıfır şeker, sıfır tatlandırıcı, sıfır laktoz

Danone Türkiye Sütlü Ürünler, yüksek proteinli süt ve yoğurttan oluşan Danone Pro+ ürün ailesini sağlıklı beslenmeye önem vererek hayatına fiziksel aktiviteyi entegre eden ve “daha iyi bir sen”e ulaşmak isteyenlere ilham vermesi amacıyla pazara sundu. İlave şeker, tatlandırıcı ve laktoz içermeyen Danone Pro+, yüksek proteinli sütlü ürünler kategorisinde “Triple Zero” özelliğiyle fark yaratacak.

Danone Türkiye Sütlü Ürünler, yüksek protein içeriğine sahip süt ve yoğurttan oluşan Danone Pro+ ürün ailesini sağlıklı yaşamı benimseyen, iyi beslenmeye önem veren ve hareketli yaşam tarzına sahip tüketicilerin beğenisine sundu. Danone Pro+ ailesi içeriğindeki yüksek proteinin yanı sıra Triple Zero (sıfır ilave şeker, sıfır tatlandırıcı, sıfır laktoz) özelliğiyle ve pratik etkili görünürlüğe sahip yenilikçi paketleriyle “daha iyi bir ’sen”e ulaşmak isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyor.

Kategoriye yepyeni bir soluk getiren Danone Pro+ Yoğurt, hareketli yaşam tarzına uygun olarak buzdolabı dışında 4 saat durabilen ve kaşık gerektirmeyen yenilikçi paketi sayesinde pratik tüketim imkanına sahip bulunuyor. Spor sonrası açlığı bastırmak için sade, ananas&yulaf, hindistan cevizi&yulaf çeşitleriyle tüketicilere lezzetli alternatifler sunuyor.

Danone Pro+ Süt ise tek seferde bitirmeye uygun paket boyuyla ve içimi keyifli hale getiren vanilya, kakao kahve, yer fıstığı ve muz çeşitleriyle her yudumda lezzet ve yüksek protein sağlıyor.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI