L’Oréal'in yeni güzellik elçisi Azra Akın oldu

L’oreal Parıs’in yeni güzellik elçisi Azra Akın, hayranlarının seçtiği tarçın bakırı saç rengi ile ışıldıyor

Eşsiz güzelliği, zarafeti ve birbirinden farklı yetenekleri ile adından söz ettiren Azra Akın, L’oreal Paris’in yeni güzellik elçisi oldu.

Azra Akın L’Oréal Paris’in yeni yüzü olarak katıldığı basın toplantısında, hayranlarının oyları sonucunda belirlenen, yoğun ışıltıya sahip Excellence Intense 7.43 Tarçın Bakırı rengi saçları ile tüm dikkatleri üzerine topladı.

L’Oréal Paris, yüz yılı aşkın süredir dünya kadınlarını güzelleştirme misyonunu başarılı bir şekilde devam ettiriyor. Yüksek kalite standartlarındaki ürünleri ile sadece bir “güzellik” yaratmaktan öte; kadınların gücünü, özgüvenini destekliyor ve kadınların sahip oldukları ışığı göstermelerini sağlıyor. L’Oréal Paris; Andie Macdowell’dan Jennifer Lopez’e, Blake Lively’den Eva Longoria’ya kadar dünyaca ünlü sayısız güzellik elçisinin aracılığı ile “Çünkü Biz Buna Değeriz” diyor ve her kadının güzel ve değerli olduğunu vurguluyor. AZRA AKIN da “Çünkü Biz Buna Değeriz” diyerek L’Oréal Paris dünyasına katıldı. Her zaman koyu renk saçları ile bildiğimiz Azra Akın; L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olarak katıldığı lansmanda hayranlarının belirlediği saç rengi Tarçın Bakırı ile tüm dikkatleri üzerine topladı.

L’Oréal Türkiye Pazarlama Müdürü Sn. Zeynep Öztürk lansmanda gerçekleştirdiği konuşmasında; “Azra Akın; tescilli güzelliği, oyunculuk kariyerinde elde ettiği başarıları ve sahip olduğu yıldız ışığı ile L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi olmasından gurur duyduğumuz bir isim. Yaptığı işi sahiplenmesi ve mükemmeliyetçi yapısı ile kendisine hayran kalmamak elde değil. Azra Akın ile ilk kampanyamızı Excellence Intense için gerçekleştirdik. Güzellik elçimiz Azra Akın’ın koyu renk saçları; dijital platformda 2 hafta süren oylama sonucunda hayranlarının tercihi ile yoğun ışıltılı yeni rengine boyandı.” dedi.

Azra Akın ise L’Oréal Paris ailesine katıldığı için yaşadığı mutluluğu aktarırken: “Sizlerin karşısına L’Oréal Paris’in güzellik elçisi olarak çıkıyor olmaktan dolayı tarif edilemez bir mutluluk ve gurur duyuyorum. L’Oréal Paris yüz yılı aşkın bir süredir dünya kadınlarının sahip olduğu güzelliği bir bütün olarak; kimlikleri, karakteristik özellikleri ile ön plana çıkarıyor. Güzelliklerine ve duruşlarına hayran olduğumuz dünyanın en başarılı kadınlarının yolu da hep L’Oréal Paris’te birleşti. “Çünkü Biz Buna Değeriz” misyonu ile Türk kadınlarına ulaşıyor olmak; onların kendi değerlerini fark etmelerine ve gerçek güzelliklerini ortaya çıkarmalarına yol göstermek benim için çok anlamlı.” dedi.

Azra Akın yeni reklam kampanyası hakkında ise: “Şimdiye kadar imzamı attığım her işte hayranlarımın karşısına başarılı, farklı ve yeni projelerle çıkmaya özen gösterdim. Her zaman sevenlerimin desteğini yanımda hissettim. Kahverengi olan saçlarımı benimki gibi koyu saçlarda bile fark edilen renk sonucu veren L’Oréal Paris Excellence Intense’in yoğun ışıltılı renklerinden biri ile boyayacağımız için sevenlerimin fikrini almak istedim. Benim için çok heyecanlı geçen bu süreçte hayranlarımın seçimi 7.43 Tarçın Bakırı oldu. Excellence Intense’in yoğun ışıltılı renklerinin gücü ile karşınıza yeni bir Azra Akın olarak çıkıyorum. Hayatınızın hiçbir döneminde cesaretli kararlar almaktan korkmayın; hatta belki bu karara benim gibi saç renginizi değiştirmek ile başlayabilirsiniz. Unutmayın “Çünkü Biz Buna Değeriz”” dedi.

L’Oréal Paris’in yeni güzellik elçisi Azra Akın lansmana Mert Aslan’ın styling’inde Gamze Saraçoğlu imzalı kıyafet ile katıldı. Azra Akın’ın yoğun ışıltılı Tarçın Bakır saçlarının tasarımı da L’Oréal Paris saç uzmanı İbrahim Zengin tarafından yapıldı.

BENZER HABERLER

Ana Sayfa Reklam İletişim Künye Hukuki Şartlar ve Gizlilik
Yayınlar Haber Portalları Web Video Etkinlik
 
©2007 - 2019 Gökmen Sözen Görsel Çözüm Hizmetleri <info@foodinlife.com.tr> . Her hakkı saklıdır, izinsiz kullanılamaz. development by KAVI